ژورنال ساینس - دانلود مقالات شماره اکتوبر2017 - ویژه نامه ژنوم

22 Nov 2017 : 13:31 نظرات: 0 بازدیدها: 
56_1.jpg
دکتر پرهام جبارزاده
پست شده توسط  دکتر پرهام جبارزاده
ژورنال ساینس با ایمپکت فاکتور 37 توسط انجمن علوم پیشرفته آمریکا منتشر می شود. شماره ماه اکتوبر2017 (ویژه نامه ژنوم) را می توانید بطور کاملا رایگان دانلود کنید.
56.jpg
58.jpg
64.jpg
69.jpg

دانلود رایگان تمام مقالات این شماره بصورت یکجا

مشاهده فهرست این شماره در وب سایت ژورنال

برای اشتراک یکساله نسخه الکترونیکی ژورنال نفیس ساینس تنها با هزینه ماهیانه 7500 تومان، عضو ژورنال کلاب شده و علاوه بر دریافت اشتراک یکساله ژورنال، از یک ترم کلاس آخرین یافته های سرطان نیز برخوردار شوید. تنها تا اول دیماه 1396 فرصت برای ثبت نام باقی است.

ثبت نام در ژورنال کلاب سرطان

درباره نویسنده

دکتر پرهام جبارزاده

دکتر پرهام جبارزاده

دارای مدرک دکترای تخصصی در "فارماکولوژِی و توکسیکولوژی"  از دانشگاه پوترا مالزی بوده و در حال حاضر عضو هیات علمی و استاد فارماکولوژی، در دانشکده داروسازی، دانشگاه علوم پزشکی سیچوان در کشور چین هستم. تمام تمرکز اینجانب بر روی مسیر های پیام رسانی سرطان، طراحی داروهای ضد سرطان و دغدغه اصلی اینجانب مقاومت دارویی در بیماران مبتلا به سرطان پستان هست. از سال 1384، پایگاه زیست شناسی ایران را راه اندازی کرده ام و اینک با راه اندازی آکادمی علوم پایه پزشکی با نام رسمی پرهام آکادمی، فصل جدیدی از فعالیت های آموزشی و پژوهشی اینجانب آغاز شده است. ارتباط با هموطنان و انتقال تجربیات، اولین هدف من در گسترش فعالیت های آنلاین است.
مطالب من

0 نظرات

مشاوره مستقیم با ما

لینک به این مرکز

لینک به این مرکز

آمار وب سایت