اخبار داغ سرطان

ژورنال کلاب انکولوژی و اشتراک یکساله ژورنال کنسر دیسکاوری

15 Sep 2017 : 19:39 نظرات: 0 بازدیدها: 
JournalClub6_.jpg
دکتر پرهام جبارزاده
پست شده توسط  دکتر پرهام جبارزاده
در این دوره که با هزینه بسیار پایین گذاشته شده است، آخرین مباحث درمانی سرطان که در یک سال گذشته وارد مباحث کلینیکی و درمانی شده اند صحبت خواهد شد. این دوره فرصتی است که دانشجویان را نه تنها در جریان آخرین پیشرفت های روز قرار می دهد، بلکه به آنها در انتخاب موضوعات تحقیقاتی جدید و موضوع مناسب برای نگارش مقالات آنها کمک می کند.
7.cover_source.jpg
DLZKxJLXkAEWC2N.jpg
در این دوره مفاهیمی نوین مثل ایمنی درمانی، ژن درمانی، ویرایش ژنی، مهندسی سلولی، و غیره با هدف درمان سرطان بحث می شوند.
افراد اشتراک یکساله نسخه الکترونیکی ژورنال کنسر دیسکاوری را که توسط انجمن تحقیقات سرطان آمریکا (دانلود نسخه نمونه) (AACR) منتشر می شود را نیز دریافت می کنند.

برای شرکت در ژورنال کلاب و دریافت اشتراک یکساله ژورنال کنسر دیسکاوری باید در دوره تخصصی "پژوهشیار داروسازی سرطان" شرکت کنید.

درباره نویسنده

دکتر پرهام جبارزاده

دکتر پرهام جبارزاده

دارای مدرک دکترای تخصصی در "فارماکولوژِی و توکسیکولوژی"  از دانشگاه پوترا مالزی بوده و در حال حاضر عضو هیات علمی و استاد فارماکولوژی، در دانشکده داروسازی، دانشگاه علوم پزشکی سیچوان در کشور چین هستم. تمام تمرکز اینجانب بر روی مسیر های پیام رسانی سرطان، طراحی داروهای ضد سرطان و دغدغه اصلی اینجانب مقاومت دارویی در بیماران مبتلا به سرطان پستان هست. از سال 1384، پایگاه زیست شناسی ایران را راه اندازی کرده ام و اینک با راه اندازی آکادمی علوم پایه پزشکی با نام رسمی پرهام آکادمی، فصل جدیدی از فعالیت های آموزشی و پژوهشی اینجانب آغاز شده است. ارتباط با هموطنان و انتقال تجربیات، اولین هدف من در گسترش فعالیت های آنلاین است.
مطالب من

0 نظرات

مشاوره مستقیم با ما

لینک به این مرکز

لینک به این مرکز

آمار وب سایت