اخبار داغ سرطان

نگارش مقاله مروری در گروه نخبگان انتشار مقاله

14 Sep 2017 : 19:55 نظرات: 0 بازدیدها: 
article_workshops1.jpg
دکتر پرهام جبارزاده
پست شده توسط  دکتر پرهام جبارزاده
مقاله مروری صرفا بررسی تاریخی مقالات دیگر نیست بلکه باید دارای ایده باشید کاری نوین را که مکمل کار محققین پیشین است ارائه کنید و در نهایت نیز راهکارهایی را جهت مطالعات آتی در آن زمینه تخصصی ارائه کنید. نوشتن مقاله مروری به مراتب سنگین تر است و ژورنال های خوب به سختی منتشر می کنند. در نوشتن این نوع مقاله من به شما کمک می کنم که در کنار کارهای پژوهشی خود یک مقاله مروری هم داشته باشید.
IMG_20170910_0004.jpg
largepreview.png
مزیت بسیار مهم مقاله مروری: مهمترین مزیت آن این است که شما وقتی مقاله مروری مینویسید، با کلیه زوایای موضوع اشنا می شوید. این زمان بهترین زمان است که شما سوژه پژوهش های آینده خود را پیدا کنید، و میتوانید برای پایان نامه خود موضوع پیدا کرده و یا جهت پایان نامه خود را به سمت موضوعات بروز تری تغییر دهید.
این دوره شامل دو بخش است:
1- مبانی مقاله نویسی ( 2 واحد): در این بخش دانشجویان با مفاهیم مقاله نویسی از انتخاب موضوع تا ساختار مقاله و پایگاه ها و ژورنال های مناسب آشنا می شوند.
2- پروژه نگارش مقاله مروری (5 واحد): در این بخش دانشجویان یک موضوع را انتخاب کرده و مقاله مروری را می نویسند و تا مرحله ارسال به ژورنال و مکاتبات نهایی تا اخذ پذیرش را کار می کنند.
دوره پیشرفته مقاله نویسی:
1- در این دوره آموزش قدم به قدم از روش پیدا کردن عنوان مناسب تا روش بررسی منابع، و معرفی اجزای مقاله، را بصورت ویدئویی آموزش میگیرید.
2- یک موضوع برای مقاله شما انتخاب شده و بصورت اختصاصی شروع به نوشتن مقاله می کنید.
3- در حین نوشتن مشاوره انفرادی انجام گرفته و حاصل کار شما بررسی می شود. سپس نکات لازم برای اصلاح کار شما به شما گفته می شود.
4- مرحله به مرحله مقاله را پیش برده تا به یک ژورنال ارسال کنید.
نکته خیلی مهم - انقلابی در ارتقای رزومه شما - چنانچه فعال باشید، انرژی مثبت داشته باشید، و پشتکار خود را نشان دادید در کار گروهی مقاله نویسی نیز وارد شده که با تلاش شما می تواند اسم شما بر روی پنج مقاله باشد.

تبصره:
از آنجاییکه ارسال مقاله واقعی یک سری هزینه های ویرایشی از جمله ویرایش توسط فرد آمریکایی را نیز شامل می شود و کارآموزان در این دوره نپرداخته اند، در صورت تمایل زمانیکه مقاله به مرحله پایانی رسید و توانستید مقاله قابل قبولی را بنویسید، میتوانید بین دو یا سه نفر دیگه هزینه های ویرایش نهایی را تقسیم کنید و در آن زمان بپردازید.
بنابراین دوره "مدرسه پیشرفته مقاله نویسی" نه تنها آموزش و کارگاه تخصصی بوده است، بلکه برای شما یک مقاله هم بصورت واقعی همراه خواهد داشت که به رزومه پژوهشی خود اضافه کنید و سابقه پژوهشی شما را تقویت کند.

مدت دوره:  هشت ماه


برای ثبت نام در این دوره و اطلاع از تخفیف ها اینجا کلیک کنید.

درباره نویسنده

دکتر پرهام جبارزاده

دکتر پرهام جبارزاده

دارای مدرک دکترای تخصصی در "فارماکولوژِی و توکسیکولوژی"  از دانشگاه پوترا مالزی بوده و در حال حاضر عضو هیات علمی و استاد فارماکولوژی، در دانشکده داروسازی، دانشگاه علوم پزشکی سیچوان در کشور چین هستم. تمام تمرکز اینجانب بر روی مسیر های پیام رسانی سرطان، طراحی داروهای ضد سرطان و دغدغه اصلی اینجانب مقاومت دارویی در بیماران مبتلا به سرطان پستان هست. از سال 1384، پایگاه زیست شناسی ایران را راه اندازی کرده ام و اینک با راه اندازی آکادمی علوم پایه پزشکی با نام رسمی پرهام آکادمی، فصل جدیدی از فعالیت های آموزشی و پژوهشی اینجانب آغاز شده است. ارتباط با هموطنان و انتقال تجربیات، اولین هدف من در گسترش فعالیت های آنلاین است.
مطالب من

0 نظرات

مشاوره مستقیم با ما

لینک به این مرکز

لینک به این مرکز

آمار وب سایت